Lodě.cz on-line přístav pro plavby na sladkých i slaných vodách

Vaše plavby začínají u nás...

Partneři - Lode.czPartneři - Lode.cz

SPS Praha
CERE
Loděnice Vltava
najachtu.cz
ČESKÁ ASOCIACE NÁMOŘNÍHO JACHTINGU

Úvod>EU ICP "Light" registrace

EU ICP "Light" registrace-POZOR ZRUŠENO

V Holandsku vstoupil v platnost nový zákon podle nejž lze nadále pod EURO ICP registrovat pouze lodě holandských majitelů či osob žijících v Holandsku minimálně po dobu 5 let. 

NÁHRADOU POSKYTUJEME POLSKOU REGISTRACI BEZ NUTNOSTI OBNOVOVÁNÍ A ZA LEPŠÍ CENU!

 

- Vyřízení ON LINE

- Rychlá procedura registrace - obvykle 5-8 pracovních dní

- Nízká cena

- Platnost ve většině zemí EU

- Akceptováno i v mnoha zemích mimo EU

- Bez potřeby technické prohlídky

- K registraci není vyžadován doklad o zaplacení DPH

- Není vyžadován certifikát CE

- Bez omezení vzdálenosti od břehu

EU ICP Light Registration je dokladem o vlastnictví lodě. Slouží k prokázání vlastnictví k lodi úřadům a udává technické parametry lodě.

Vyžádáte-li si EU ICP Light Registration, vaše loď bude zaregistrována u Royal Dutch Watersport Association. Tato asociace byla holandskou vládou pověřena, aby registrovala lodě. Vaše loď ale NEBUDE registrována v holandském lodním rejstříku.

EU ICP Light Registration je vydávána na základě resoluce č. 13 vydané ekonomickou komisí Organizace spojených národů pro Evropu

Požadujete-li registraci lodě kombinovanou s certifikátem státní příslušnosti lodě a registrací v holandském lodním rejstříku, doporučujeme vám produkt "Zeebrief Worldwide Registration", nebo registraci pod polskou vlajkou.

Nemáte holandskou státní příslušnost ani holandskou adresu? Nic se neděje, můžete se nechat zastoupit naším partnerem. Tato služba je již zahrnuta v ceně.

Tuto adresu můžete využít pro účely registrace vaší lodě bez dalších povinností.

Cena této zjednodušené registrace je 350,-EUR + DPH.

Procedura registrace

Registrační procedura je rychlá a snadná. Registrace vaší lodě může být hotova obvykle již za 5-8 pracovních dnů od doby, kdy nám budou dodány všechny potřebné doklady..
Krok 1:
Požádejte o registraci EU ICP Light on-line nebo telefonicky.
Krok 2:
Dodáte nám potřebné dokumenty a Autorizaci
Krok 3:
Jakmile přijde vaše vyřízená registrace od úřadu, zkontrolujeme všechny uvedené údaje, aby souhlasily. Pokud je dokument bezchybný, je zasílán bezodkladně k vám kurýrem (TNT)
Krok 4:
Tento dokument musí být prodlužován každé dva roky, jelikož je to požadováno zákonem. Samozřejmě se o prodloužení opět rádi postaráme. Nemusíte proto nic udělat. Dokument k prodloužení vám zašleme dostatečně včas. Náklady na prodloužení činí 175,-EUR + dph na dva roky.

Prosím pošlete mi nezávaznou nabídku