Lodě.cz on-line přístav pro plavby na sladkých i slaných vodách

Vaše plavby začínají u nás...

Partneři - Lode.czPartneři - Lode.cz

SPS Praha
CERE
Loděnice Vltava

Úvod>"SNADNÁ" REGISTRACE

"Snadná" registrace - EU ICP light registration

Sailing yacht

Toto je nejoblíbenější, dostupný a přitom jednoduchý způsob registrace.

Zvolíte-li "Snadnou registraci" bude vaše jachta zaregistrovaná u Royal Dutch Watersport assotiation, která je navázaná na holandské oficiální autority, loď ovšem nebude registrována v lodním rejstříku ("Cadastre"). EU ICP Light registration vychází z právního rámce daného Rezolucí č. 13 Ekonomické komise pro Evropu OSN.

Jde o zjednodušený typ registrace, která je uznávaná všemi zeměmi EU. 

Obvykle celá procedura netrvá dlouho a může být dokončena během jednoho týdne pokud jsou veškeré dokumenty dodány spolu se žádostí.

V průběhu procesu přihlášení budete vyzváni k podpisu "Prohlášení o zmocnění k zastupování" a naši "Smlouvu o registraci", která je součástí nutné dokumentace.

Po obdržení registračních dokladů pro vaši plachetnici nebo motorovou jachtu od Holandské autority, zkontrolujeme, zda souhlasí veškeré detaily registrace. V případě, že ano, zašleme vám vaše nové doklady prostřednictvím kurýra.

Ze zákona pak vyplývá povinnost obnovit dokument každé dva roky. Samozřejmě, Lodě, s.r.o. se o to za vás postará.

"Snadná" registrace je možná pro plachetnice a motorové jachty do délky max. 24 metrů. Delší jachty vyžadují "Všeobecnou" lodní registraci. "Snadnou" registraci rovněž nelze použít pro charterové lodě.

 

Cena
Cena, kterou Lodě, s.r.o. účtuje za  "snadnou"registraci lodě je 350,- EUR + DPH a patří mezi nejnižší napříč Evropským trhem. Následně každé dva roky je registrace prodlužována za poplatek 150,- EUR + DPH. Tyto poplatky jsou konečné a zahrnují všechny související výlohy.

Máte-li zájem, vyplňte Žádost o nabídku a my se s vámi obratem spojíme.

EU "snadná" registrace je nyní rovněž dostupná majitelům s bydlištěm mimo EU. Pošlete e-mail pro více informací.

Role Lodě,s.r.o.

Lodě, s.r.o. zajistí veškeré úkony registrace v Holandsku pro jakékoli rekreační plavidlo na světě. V tomto procesu spolupracujeme s profesionály, jako jsou najatí účetní a právníci, se kterými Yacht Registration Holland spolupracuje mnoho let.

 

Prosím pošlete mi nezávaznou nabídku