Lodě.cz on-line přístav pro plavby na sladkých i slaných vodách

Vaše plavby začínají u nás...

Partneři - Lode.czPartneři - Lode.cz

SPS Praha
CERE
Loděnice Vltava
najachtu.cz

Úvod>EU ICP "Light" registrace

EU ICP "Light" registrace

- Vyřízení ON LINE

- Rychlá procedura registrace - obvykle 5-8 pracovních dní

- Nízká cena

- Platnost ve většině zemí EU

- Akceptováno i v mnoha zemích mimo EU

- Bez potřeby technické prohlídky

- K registraci není vyžadován doklad o zaplacení DPH

- Není vyžadován certifikát CE

- Bez omezení vzdálenosti od břehu

EU ICP Light Registration je dokladem o vlastnictví lodě. Slouží k prokázání vlastnictví k lodi úřadům a udává technické parametry lodě.

Vyžádáte-li si EU ICP Light Registration, vaše loď bude zaregistrována u Royal Dutch Watersport Association. Tato asociace byla holandskou vládou pověřena, aby registrovala lodě. Vaše loď ale NEBUDE registrována v holandském lodním rejstříku.

EU ICP Light Registration je vydávána na základě resoluce č. 13 vydané ekonomickou komisí Organizace spojených národů pro Evropu

Požadujete-li registraci lodě kombinovanou s certifikátem státní příslušnosti lodě a registrací v holandském lodním rejstříku, doporučujeme vám produkt "Zeebrief Worldwide Registration".

Nemáte holandskou státní příslušnost ani holandskou adresu? Nic se neděje, můžete se nechat zastoupit naším partnerem. Tato služba je již zahrnuta v ceně.

Tuto adresu můžete využít pro účely registrace vaší lodě bez dalších povinností.

Cena této zjednodušené registrace je 350,-EUR + DPH.

Procedura registrace

Registrační procedura je rychlá a snadná. Registrace vaší lodě může být hotova obvykle již za 5-8 pracovních dnů od doby, kdy nám budou dodány všechny potřebné doklady..
Krok 1:
Požádejte o registraci EU ICP Light on-line nebo telefonicky.
Krok 2:
Dodáte nám potřebné dokumenty a Autorizaci
Krok 3:
Jakmile přijde vaše vyřízená registrace od úřadu, zkontrolujeme všechny uvedené údaje, aby souhlasily. Pokud je dokument bezchybný, je zasílán bezodkladně k vám kurýrem (TNT)
Krok 4:
Tento dokument musí být prodlužován každé dva roky, jelikož je to požadováno zákonem. Samozřejmě se o prodloužení opět rádi postaráme. Nemusíte proto nic udělat. Dokument k prodloužení vám zašleme dostatečně včas. Náklady na prodloužení činí 175,-EUR + dph na dva roky.

Prosím pošlete mi nezávaznou nabídku